KONST / Litografier / Färglitografier 14718158
nr 1471 8158
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerad, numrerad 237/1500, oramade lösa blad. Färglitografi. Bladets mått: 62x45 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:54:03
29/5 09:15:18
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd